Ga naar de inhoud

Maak kennis met de enige echte Special Heroes Nederland mascotte! 

Dat Stichting Special Heroes Nederland gave programma’s voor kinderen en jongeren in het speciaal onderwijs heeft, is bij de meeste scholen al bekend. Wat nieuw is, is dat kinderen nu tijdens de programma’s door een enthousiaste toffe mascotte aangemoedigd kunnen worden! 

Wat had onze mascotte alle kinderen graag live ontmoet, maar helaas is dat vanwege het Coronavirusnog niet mogelijk. Iedereen kan haar wel vast digitaal leren kennen, want de aankomende weken maken we leuke filmpjes met haar in de hoofdrol!

Namens Stichting Special Heroes Nederland willen wij 4people enorm bedanken voor het kunnen realiseren van deze mascotte voor onze doelgroep! Ze is ontworpen door Promobears en zeg nou zelf het resultaat mag er zijn! 

Klik hier om de video over onze nieuwe mascotte te bekijken!

Ook interessant

Hindernissen overwinnen: succesvolle Survivalrun in Havelte

Vandaag, 8 mei, vond in Havelte een bijzonder sportevenement plaats: een avontuurlijke survivalrun, speciaal georganiseerd voor kinderen uit het speciaal onderwijs. Het evenement was een initiatief van Stichting Special Heroes Nederland en Survivalrun Havelte, en werd mede mogelijk gemaakt door de 43e Gemechaniseerde Brigade.

Pilot: leefstijlprogramma bij expertisecentrum Emmen, Cosis 

Kan een leefstijlprogramma voor het gespecialiseerd onderwijs ook binnen de zorg werken? Die vraag staat centraal in een driejarige pilot waarin Cosis en Stichting Special Heroes Nederland samen de mogelijkheden onderzoeken en uitproberen.

Steun kinderen met een beperking